Contact

Stadsschouwburg Nijmegen

(en bezoekadres dagkassa)

Keizer Karelplein 32h

6511 NH Nijmegen

 

Kaartverkoop

dagkassa: Stadsschouwburg Nijmegen

T: 024-3221100 (ma t/m vr van 09.30 tot 17.30 uur, za 11.00 tot 16.00)

M: kassa@stadsschouwburgendevereeniging.nl

Vanaf een uur voor aanvang van een voorstelling of concert is de kassa in het betreffende gebouw geopend. 

 

Concertgebouw De Vereeniging

Keizer Karelplein 2d

6511 NC Nijmegen

 

Postadres

Stadsschouwburg en De Vereeniging

Postbus 364

6500 AJ Nijmegen

 

Algemeen 
T: 024-3228344
M: secretariaat@stadsschouwburgendevereeniging.nl

 

Zakelijk
T: 024-3608135
M: zakelijk@stadsschouwburgendevereeniging.nl

 

KvK-Nijmegen: 10001285

 

Colofon

Afdelingen

Marketing en Publiciteit
T: 024-3810987
M: marketing@stadsschouwburgendevereeniging.nl

 

Programmering
Programmeur Klassieke Muziek - Masa Spaan
M: m.spaan@stadsschouwburgendevereeniging.nl

Programmeur Theater - Lieke Jordens
M: l.jordens@stadsschouwburgendevereeniging.nl

 

Exposities
M: expo@stadsschouwburgendevereeniging.nl

 

Educatie
M: educatie@stadsschouwburgendevereeniging.nl

 

Steun en Liefhebbers
M: geef@stadsschouwburgendevereeniging.nl

 

Techniek
M: techniek@stadsschouwburgendevereeniging.nl

 

Culturele Verhuur
T: 024-3810932
M: s.kabakci@stadsschouwburgendevereeniging.nl

 

Evenementen & Verhuur
T: 024-3608135
M: zakelijk@stadsschouwburgendevereeniging.nl

 

Grand Café Restaurant De Vereeniging
T: 024-3221028
M: restaurant@stadsschouwburgendevereeniging.nl

Keizer Karelplein 2d
6511 NC Nijmegen

 

Meer informatie over onze organisatie staat ook op op site van de Federatie voor werkgevers in de Cultuur. Klik hier voor die site. 

Cookies

We gebruiken cookies om uw bezoek aan deze website zo plezierig mogelijk te maken. We onthouden bijvoorbeeld uw persoonlijke instellingen.

klik hier voor meer informatie sluiten