Colofon

Postadres

Stadsschouwburg en De Vereeniging
Postbus 364
6500 AJ Nijmegen

T: 024-3228344
F: 024-3222465
M: secretariaat@stadsschouwburgendevereeniging.nl
KvK-Nijmegen: 10001285

Kaartverkoop

Dagkassa: Stadsschouwburg Nijmegen
T: 024-3221100 (ma-za van 9.30 tot 17.30 uur)
M: kassa@stadsschouwburgendevereeniging.nl
Vanaf een uur voor aanvang van een voorstelling of concert is de kassa in het betreffende gebouw geopend.

Bezoekadres

Stadsschouwburg Nijmegen (en bezoekadres dagkassa)
Keizer Karelplein 32h
6511 NH Nijmegen

Concertgebouw De Vereeniging
Keizer Karelplein 2d
6511 NC Nijmegen

Afdelingen

Marketing en Publiciteit
T: 024-3810910
M: marketing@stadsschouwburgendevereeniging.nl

Programmering
Programmeur Klassieke Muziek - Masa Spaan
M: m.spaan@stadsschouwburgendevereeniging.nl
Programmeur Theater - Lieke Jordens
M: l.jordens@stadsschouwburgendevereeniging.nl

Exposities
M: expo@stadsschouwburgendevereeniging.nl

Educatie
M: educatie@stadsschouwburgendevereeniging.nl

Steun en Liefhebbers
M: geef@stadsschouwburgendevereeniging.nl

Techniek
M: techniek@stadsschouwburgendevereeniging.nl

Verhuur
Culturele Verhuur
T: 024-3810932 
M: s.kabakci@stadsschouwburgendevereeniging.nl

Evenementen & Verhuur
T: 024-3608135 
M: zakelijk@stadsschouwburgendevereeniging.nl

Grand Café Restaurant De Vereeniging
T: 024-3221028
M: restaurant@stadsschouwburgendevereeniging.nl
Keizer Karelplein 2d
6511 NC Nijmegen

Meer informatie
Meer informatie over onze organisatie staat ook op op site van de Federatie voor werkgevers in de Cultuur.
Klik hier voor die site.
 


 

     

Winkelmandje

U heeft geen voorstellingen in uw winkelmandje.

Deze site gebruikt cookies

We gebruiken cookies om uw bezoek aan deze website zo plezierig mogelijk te maken. We onthouden bijvoorbeeld uw persoonlijke instellingen. Ook gebruiken we Google Analytics om inzage te krijgen in de gebruiksvriendelijkheid van de website en deze vervolgens te kunnen verbeteren.

Meer informatie

X

Er is iets misgegaan met het laden van dit evenement. Probeer het later nogmaals.