Contact

Dagkassa

De dagkassa, gevestigd in De Vereeniging, is geopend van woensdag tot en met zaterdag van 11.00 - 15.00 uur. Telefonisch is de kassa op deze dagen/tijden bereikbaar via 024 3 22 11 00. Per mail is de kassa bereikbaar via kassa@sedv.nl

kassa bij voorstellingen en concerten
Bij voorstellingen en concerten is de kassa in het betreffende gebouw geopend vanaf een uur voor aanvang.

 

Stadsschouwburg Nijmegen

(en bezoekadres dagkassa)
Keizer Karelplein 32h
6511 NH Nijmegen

Concertgebouw De Vereeniging

Keizer Karelplein 2d
6511 NC Nijmegen

Postadres

Stadsschouwburg en De Vereeniging
Postbus 364
6500 AJ Nijmegen

Restaurant De Vereeniging

T: 024-3221028
M: restaurant@stadsschouwburgendevereeniging.nl
Keizer Karelplein 2d
6511 NC Nijmegen

Algemeen

T: 024-3228344
M: secretariaat@stadsschouwburgendevereeniging.nl

Reacties

Heb je een reactie, idee of klacht nav je bezoek? Mail dan naar: reactie@stadsschouwburgendevereeniging.nl

Zakelijk

T: 024-3608135
M: zakelijk@stadsschouwburgendevereeniging.nl

KvK-Nijmegen: 10001285

Social Media

Volg Stadsschouwburg en de Vereeniging op Facebook en Instagram.
Volg Restaurant De Vereeniging op Facebook en Instagram.


Marketing en Communicatie

T: 024-3810987
M: marketing@stadsschouwburgendevereeniging.nl

Programmering

Klassieke Muziek - Kenne Peters
M: k.peters@stadsschouwburgendevereeniging.nl

Theater - Maarten van Erp
M: m.van.erp@stadsschouwburgendevereeniging.nl

Techniek

Coördinator techniek: John Heijmen
T: 06-36118590
M: j.heijmen@stadsschouwburgendevereeniging.nl

Contactpersoon techniek Stadsschouwburg: Hans Stikkelbroeck (tijdens opbouw)
T: 024-3810941
M: techniek@stadsschouwburgendevereeniging.nl

Exposities

M: expo@stadsschouwburgendevereeniging.nl

Educatie

M: educatie@stadsschouwburgendevereeniging.nl

Rondleidingen

M: rondleiding@stadsschouwburgendevereeniging.nl

Vrienden en donateurs

M: vriend@stadsschouwburgendevereeniging.nl

Culturele Verhuur

T: 024-3810932
M: s.kabakci@stadsschouwburgendevereeniging.nl

Evenementen & Verhuur

T: 024-3608135
M: zakelijk@stadsschouwburgendevereeniging.nl

Meer informatie over onze organisatie staat ook op de site van de Federatie voor werkgevers in de Cultuur.