Contact

let op: i.v.m. alle maatregelen rondom het coronavirus zijn wij telefonisch minder bereikbaar dan je van ons gewend bent. Maak liever gebruik van onderstaande emailadressen bij vragen. Wij komen z.s.m. op je vraag terug. Dank voor je begrip!

Kassa

De kassa is per mail bereikbaar via kassa@sedv.nl. Telefonisch is de kassa bereikbaar op woensdag t/m vrijdag van 10.00 - 12.00 uur via 024 3 22 11 00.

Stadsschouwburg Nijmegen

(en bezoekadres dagkassa)
Keizer Karelplein 32h
6511 NH Nijmegen

Concertgebouw De Vereeniging

Keizer Karelplein 2d
6511 NC Nijmegen

Postadres

Stadsschouwburg en De Vereeniging
Postbus 364
6500 AJ Nijmegen

Restaurant De Vereeniging

T: 024-3221028
M: restaurant@stadsschouwburgendevereeniging.nl
Keizer Karelplein 2d
6511 NC Nijmegen

Algemeen

T: 024-3228344
M: secretariaat@stadsschouwburgendevereeniging.nl

Reacties

Heb je een reactie, idee of klacht nav je bezoek? Mail dan naar: reactie@stadsschouwburgendevereeniging.nl

Zakelijk

T: 024-3608135
M: zakelijk@stadsschouwburgendevereeniging.nl

KvK-Nijmegen: 10001285

Social Media

Volg Stadsschouwburg en de Vereeniging op Facebook en Instagram.
Volg Restaurant De Vereeniging op Facebook en Instagram.


Marketing en Communicatie

T: 024-3810987
M: marketing@stadsschouwburgendevereeniging.nl

Programmering

Klassieke Muziek - Kenne Peters
M: k.peters@stadsschouwburgendevereeniging.nl

Theater - Wouter Bakker
M: w.bakker@stadsschouwburgendevereeniging.nl

Techniek

Coördinator techniek: John Heijmen
T: 06-36118590
M: j.heijmen@stadsschouwburgendevereeniging.nl

Contactpersoon techniek Stadsschouwburg: Hans Stikkelbroeck (tijdens opbouw)
T: 024-3810941
M: techniek@stadsschouwburgendevereeniging.nl

Exposities

M: expo@stadsschouwburgendevereeniging.nl

Educatie

M: educatie@stadsschouwburgendevereeniging.nl

Vrienden en donateurs

M: vriend@stadsschouwburgendevereeniging.nl

Culturele Verhuur

T: 024-3810932
M: s.kabakci@stadsschouwburgendevereeniging.nl

Evenementen & Verhuur

T: 024-3608135
M: zakelijk@stadsschouwburgendevereeniging.nl

Meer informatie over onze organisatie staat ook op de site van de Federatie voor werkgevers in de Cultuur.