foto: Mark Engelen

De Verleiders

Zoek Dekking!
di 18 mei ’27 20:15
di 18 mei ’27
20:15
  • di 18 mei ’27
    voordeur open
    19:00
    start
    20:15
    De Vereeniging Grote Zaal
    Verkoop vanaf wo 27 mei ’26 11:00
  • inclusief drankje en servicekosten

Je betaalt. Je draagt af, je belegt, je tekent. Je vertrouwt erop dat het later wel goed komt. Maar hoe zeker is ‘zeker’ nog wanneer je pensioen in zicht komt?

In Zoek Dekking! duiken De Verleiders in de wereld achter onze pensioenen en verzekeringen: een universum van beloftes, kleine lettertjes, commissies en risicoprofielen waar bijna niemand echt doorheen kijkt…tot het misgaat. Juist nu Nederland overstapt naar een nieuw pensioenstelsel en de economische onzekerheid groeit, wordt de vraag urgenter dan ooit: voor wie is het risico en wie profiteert? Eén ding staat vast: er wordt een obscene hoeveelheid geld verdiend aan onze pensioenen.

Zoals alleen De Verleiders dat kunnen, belooft Zoek Dekking! een avond vol satire, snelheid en onthullingen. Met messcherpe dialogen, schokkende feiten en scènes die tegelijk hilarisch en pijnlijk herkenbaar zijn, leggen zij een systeem bloot dat ons allemaal raakt. Want dit gaat niet over ‘de sector’, maar over onze toekomst.

Kom lachen, kom snappen, kom dekking zoeken. En ga naar huis met één vraag: is onze zekerheid niet meer dan een illusie?


over De Verleiders

DE VERLEIDERS, opgericht door Tom de Ket, George van Houts en Inge Bos, brengen vlijmscherpe theaterstukken over de moraal aan de top van het bedrijfsleven en onze financiële hygiëne met de diepgang van toneel en de urgentie en snelheid van cabaret. In alle voorstellingen worden, in wisselende samenstellingen, belangrijke bestuurlijke kwesties op satirische wijze ontrafeld en toegankelijk gemaakt voor een breed publiek. O.a. Pierre Bokma, Leopold Witte, Victor Löw, Martijn Fischer, Marcel Hensema, Jelka van Houten en Linde van den Heuvel speelden mee.


inleiding - 19:15 - Kleine Zaal

Voorafgaand aan de voorstelling is er een inleiding in de Kleine Zaal. Reserveer hiervoor je ticket  samen met de ticket voor de voorstelling tijdens het bestelproces.

Met ingang van dit seizoen vragen wij voor inleidingen een entreeprijs van €3,50. Uitzondering hierop zijn de inleidingen die ons gratis worden aangeboden door het uitvoerende gezelschap, hiervoor betaalt de bezoeker geen entreeprijs. Dit geldt voor de inleidingen van Phion en het Nederlands Blazers Ensemble. 

Vrienden kunnen de inleiding gratis bezoeken, mét ticket. 

credits

regie Leopold Witte
script George van Houts en Tom de Ket
met George van Houts, Tom de Ket, Victor Löw, Dick van den Toorn en Peter Blok

Zet mij op de wachtlijst

Wenslijstje

Toegevoegd:

Naar wenslijstje