foto: Linda Verweij

Bachkoor Nijmegen & Utrecht Company of Music

do 12 nov ’26 20:15
do 12 nov ’26
20:15
  • do 12 nov ’26
    voordeur open
    19:15
    start
    20:15
    De Vereeniging Grote Zaal
    Verkoop vanaf di 31 mrt. ’26 11:00
  • inclusief servicekosten, inclusief drankje

Het Bachkoor zingt de meest geliefde en indrukwekkende werken van Wolfgang Amadeus Mozart. Op deze avond wordt de enorme veelzijdigheid van Mozart geëerd en gevierd.

Er worden delen uit Mozarts magistrale Requiem uitgevoerd. Daarnaast klinkt er een selectie van karakteristieke hoogtepunten uit zijn rijke oeuvre: van het ontroerende Ave Verum Corpus en het jubelende Laudate Dominum tot delen uit de c-mollmis, zoals Et incarnatus est, gezongen door sopraan Lenneke Ruiten.

Ook instrumentale werken ontbreken niet: zo klinkt het beroemde Adagio uit het klarinetconcert (bekend uit de film Out of Africa) en het bekende eerste deel van Eine kleine Nachtmusik. Verder zijn er geliefde operafragmenten te horen uit Le nozze di Figaro en Die Zauberflöte. 

programma

Mozart verschillende delen uit het Requiem
Mozart klarinetconcert
Mozart Ave verum corpus
Mozart Laudate Dominum
Mozart Et Incarnatus est uit de C-moll Mis
Haydn Harmoniemesse 

uitvoerenden

Bachkoor Nijmegen o.l.v. Rob Vermeulen
Utrecht Company of Music
Lenneke ruiten
sopraan

Zet mij op de wachtlijst

Wenslijstje

Toegevoegd:

Naar wenslijstje