foto: Bram-Willems

Huub Stapel

Mannen komen van mars, vrouwen van venus - het onvermijdelijke vervolg
za 12 dec ’26 20:15
za 12 dec ’26
20:15
  • za 12 dec ’26
    voordeur open
    19:15
    start
    20:15
    De Vereeniging Grote Zaal
    Verkoop vanaf wo 27 mei ’26 11:00
  • inclusief drankje en servicekosten

Huub Stapel, de meester van de relationship comedy, keert terug met de mega theaterhit (naar de wereldwijde bestseller van relatietherapeut John Gray). 

Hij biedt met deze one-man-show een verfrissende en hilarische kijk op onze eeuwige pogingen elkaar te begrijpen en ontdekt, met openhartige zelfspot, dat er misschien wel 50 tinten Gray (pun intended) bestaan tussen Mars en Venus.

Mannen komen van Mars, vrouwen van Venus, het onvermijdelijke vervolg, is een warm pleidooi voor échte verbinding. Een avond vol herkenbare lachsalvo’s voor iedereen die gelooft dat we ondanks onze verschillen, dichter bij elkaar kunnen komen dan we ooit dachten.


schrijftolk bij voorstelling Huub Stapel

Ben je doof of slechthorend? Bij deze voorstelling van Huub Stapel zijn schrijftolken aanwezig. Zij zorgen ervoor dat je kunt meelezen op een eigen scherm. De schrijftolken tolken gesproken Nederlands naar geschreven/getypte tekst. 

Tickets voor doven en slechthorenden kunnen worden besteld door een mail te sturen naar kassa@sedv.nl
Vermeld hierin je naam, adres, woonplaats en het aantal kaarten.

credits

met Huub Stapel
oorspronkelijk script John Gray, Onemanshow van Paul Dewandre
eindregie Corien van der Zwaag

Zet mij op de wachtlijst

Wenslijstje

Toegevoegd:

Naar wenslijstje