Matthäus-Passion

Luthers Bach Ensemble
zo 7 mrt ’27 14:15
zo 7 mrt ’27
14:15
  • zo 7 mrt ’27
    14:15
    De Vereeniging Grote Zaal
    Verkoop vanaf di 31 mrt. ’26 11:00
  • inclusief drankje en servicekosten

Dit is niet zomaar een uitvoering van Bachs Matthäus-Passion. Het Luthers Bach Ensemble en dirigent Tymen Jan Bronda brengen een geënsceneerde Matthäus: solisten zingen uit het hoofd en versterken het drama met gebaren en beweging. Hun geënsceneerde Matthäus werd door Trouw bekroond met vijf sterren.

De interactie met het publiek in deze semi-scenische uitvoering heeft het Luthers Bach Ensemble jubelende recensies opgeleverd. Met bekende solisten als David van Laar en Joris van Baar ontstaat een sterke combinatie van historische uitvoeringspraktijk en nieuwe beleving voor zowel doorgewinterde liefhebbers als nieuwe luisteraars. 


inleiding om 13:15 uur Kleine Zaal

Voorafgaand aan het concert geeft regisseur Marc Pantus een inleiding in de Kleine Zaal. Reserveer hiervoor je ticket  samen met de ticket voor het concert tijdens het bestelproces.

Met ingang van dit seizoen vragen wij voor inleidingen een entreeprijs van €3,50. Uitzondering hierop zijn de inleidingen die ons gratis worden aangeboden door het uitvoerende gezelschap, hiervoor betaalt de bezoeker geen entreeprijs. Dit geldt voor de inleidingen van Phion en het Nederlands Blazers Ensemble. 

Vrienden kunnen de inleiding gratis bezoeken, mét ticket. 

programma

Bach Matthäus-Passion, BWV 244

uitvoerenden

Luthers Bach Ensemble (kleinkoor, solisten & barok-orkest)
o.l.v. Tymen Jan Bronda
Roder Jongenskoor 
David van Laar (altus)
Joris van Baar (Christus) e.a.

Zet mij op de wachtlijst

Wenslijstje

Toegevoegd:

Naar wenslijstje