Plantaardige intelligentie

voorprogramma door Norbert Peeters bij concert Memories of Trees
blikvanger
wo 12 nov ’25 19:15
wo 12 nov ’25
19:15
  • wo 12 nov ’25
    19:15
    De Vereeniging Annazaal
    gratis bij voorstelling
  • Op de tickets zijn onze algemene voorwaarden van toepassing.

Hoe slim zijn planten eigenlijk? Botanisch filosoof Norbert Peeters vertelt je er alles over in een boeiend voorprogramma bij het concert van het Ragazze Quartet.

 

Planten die weten wat boven en onder is, bomen die elkaar waarschuwen als ze worden belaagd door herbivoren en bloemen die liegen en bedriegen. Wat betekent het wanneer we planten intelligent noemen, en wie zijn wij eigenlijk, om te zeggen of ze dat wel of niet zijn? 

Norbert Peeters is botanisch filosoof, schrijver en universitair docent Filosofie aan Wageningen University & Research. Als botanisch filosoof schrijft en spreekt hij vooral op het snijvlak van plantenkunde en filosofie. 

wil je erbij zijn?

Bezoekers van het concert Memories of Trees van het Ragazze Quartet kunnen het voorprogramma gratis bezoeken mét ticket. Nog geen ticket voor Memories of Trees? Klik hier voor meer informatie en om tickets te bestellen voor de voorstelling én het voorprogramma.

Onderdeel van

Zet mij op de wachtlijst

Wenslijstje

Toegevoegd:

Naar wenslijstje